אגף "הגלריה"

 
בית טובי העיר מציג אגף חדש ומרהיב: "הגלריה" אם תשאל מנכ"ל של חברה שמשכילה להישאר בפיסגה לאורך זמן: מה אתה יכול לחדש כשכבר מכירים בך כמוביל בתחומך, שמשתדל לעשות כל דבר אפשרי עבור לקוחותיך בצורה שעולה בהרבה על הציפיות? הוא יענה לך שאסור לך לנוח על זרי דפנה. אתה צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולוותר על כל הרעיונות המוכרים לך אודות מצוינות, ואז תמציא אותם מחדש ברמה גבוהה יותר. זה מה שעשו בית טובי העיר באגף החדש והמרהיב שלהם, "הגלריה".

בית טובי העיר, שכבר ידוע ומוערך בזכות היותו בית האבות המוביל מסוגו, חזר לנקודת ההתחלה כדי להגדיר מחדש את עילית הדיור המוגן. הגלריה הינה סדרה של דירות מעוצבות במגוון סגנונות, אשר במרכזן חלל אירוח שליו ובו מוצגות עבודות אמנות מקוריות.

האגף החדש מורכב מאחת-עשרה דירות, בנות חדר-שינה אחד או שניים, המעוצבות מדהים, אשר מחלקן ניבט נוף יפהפה ולהן מרפסות הנגישות לחלוטין לאנשים מבוגרים. בשפע ובהדר, בית טובי העיר פנה לאדריכלית הידועה דנית שנהב, אשר חברה אל מעצבת הפנים המובילה, מלכה קליין, כדי להפוך את כל הקומה לנווה מדבר של יופי עוצר נשימה ונוחות ללא תחרות. לב לבה של הקומה הוא חלל האירוח, בו הדיירים יכולים להרגע וליהנות מעבודות האמנות המרהיבות של עופרה פרידלנד, אחת מהאמניות העכשוויות החשובות ביותר בישראל.

הגלריה הינה גולת הכותרת בבית טובי העיר, שבו כל הדיירים נהנים מתוכנית פעילות שוטפת יוצאת-דופן באנגלית ובעברית, ממרפאה מקצועית רחבת היקף, מחדר כושר מודרני ובריכה, ומקהילה נפלאה של חברים.כדי לברר פרטים נוספים, אנא צרו קשר עם הגברת אוולין פלוך, מנהלת השיווק, בטלפון 972-54-666-5831 כדי לגלות מה בית טובי העיר יכול להציע לך.