לחיות בנחת ובשלווה בבית דיור מוגן בירושלים המותאם לכם אישית

 
בגיל הזהב החיים שלכם חוזרים אליכם.

הילדים כבר גדולים והצליחו להעמיד משפחה משלהם, וגם הנכדים כבר לא זקוקים לטיפול צמוד. זה השלב שבו אפשר וצריך ליהנות מהחיים באמת.
מה אתם אוהבים לעשות? ליהנות מנוף שקט ומרשים בירושלים ?לבלות עם אנשים כמוכן? להקדיש זמן לחוגים לשמור על הבריאות?
 
 
 
בית טובי העיר נותן לכם מענה לכל הצרכים שלכם בגיל הזהב: סביבה נינוחה באוירה דתית ומשפחתית חברה של אנשים בני גילכם, ומעבר לכל, שלל פעילויות חברתיות וגם מגוון רחב של פעילויות גופניות מהם תוכלו לבחור את מה שמתאים לכם ביותר.

זוהי התקופה להשקיע בעצמכם ולגור בבית דיור מוגן בירושלים עם בני גילכם

במשך כל החיים דאגתם לילדים שלכם, לנכדים שלכם ולהורים שלכם, וכעת הגיע הזמן להשקיע בעצמכם. זה השלב בחיים שבו אפשר לחזור לתחביבים שאהבתם בצעירותכם, או להתחיל לעסוק בפעילות שתמיד רציתם לעסוק בה. אנו בבית טובי העיר מספקים לכם את כל הכלים הדרושים לכם כדי להגיע לעיסוק בפעילות המועדפת עליכם.

נוחות המותאמת לבני גיל הזהב

על מנת להקל על דיירינו, קבענו את מיקומו של בית טובי העיר במרכז ירושלים. מיקום זה נוח במיוחד לבני גיל הזהב משום שמאפשר להם לגשת לכל מקום בצורה קלה יותר. נוחות זו מאפשרת לחסוך זמן ומאמצים מיותרים. אנשים רבים פונים לבית טובי העיר בשל מיקומו הנוח.

יוצרים אווירה נינוחה

אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת ליצור תחושה של נינוחות ורוגע במקום. מוסיקה קלאסית שקטה ורגועה, והנוף עוצר הנשימה לעבר העיר ירושלים, עוזרים לנו להשיג את המטרה. אנו מאמינים שגיל הזהב הוא הזמן לנוח מקשיי היומיום, ולכן מקפידים ליצור את האווירה הנכונה במקום.

דואגים לבריאות שלכם

במחלקת בראיות רווחה שלנו יש לנו 4 רופאים מקצוענים, אחיות מסורות 24 שעות 7 ימים , עודות קהילתיות שגואגות לכל הבקשות, אב בית מיומן ועובדת סוציאלית עם לב של זהב .
הבריאות בבית טובי העיר הוא בנפשנו ומעל הכול עד.
אתם מוזמנים לבית טובי העיר כדי לחוות את החיים בגיל הכי יפה - מקרוב.
טל' (שיווק ומכירות): 5318491 - 02