דיור מוגן יוקרתי

 
חיפוש דיור מוגן זה הרגע שמגיע ומבינים שמסתיים פרק בחיים ומתחיל פרק חדש.

דיור מוגן הוא דיור שמציע שירותים מעולים ואיכותיים לאהובים שלכם וכך לא תצטרכו להרגיש כלל רגשות אשם כשכבר אין לכם זמן לעזור או לספק חברה לאבא ואימא המבוגרים כיוון שהם נמצאים בדיוק במקום בו הם צריכים להיות, ולא להתבלבל, זה ממש לא בית אבות.

דיור מוגן יוקרתי הוא המקום המעולה לגיל השלישי, המקום הכי טוב עבור כל מבוגר שרוצה שוב חיי חברה, רוצה חוגים ממש כמו בעבר כשהיה צעיר, רוצה להרגיש שהוא עצמאי לחלוטין ונמצא בקהילה שמבינה אותו לצד אנשים בני גילו עם אותם צרות, אותם עיסוקים ואותה שגרה.


חדר אוכל

המקום הכי טוב עבור האהובים שלכם

  • דיור מוגן יוקרתי מספק לא רק את מה שהמבוגר צריך אלא הרבה יותר מזה. בבית הדיור תמצאו שירותי חברה שכוללים לא רק ביטוי לכל אורח חיים, דתי או מסורתי, תקבלו גם חוגי העשרה, חוגי התעמלות, טורניר ברידג' ובינגו, שיעורי תורה והרצאות מעניינות, בריכה, שיעורי תנ"ך, פינות קפה שמפוזרות ברחבי המתחם ונותנות תחושה של איכות לא נגמרת.

  • יש הרבה דיורים מוגנים ברחבי הארץ אך רק בדיור מוגן יוקרתי המבוגרים ירגישו שהם בבית של ממש. דיור מוגן כזה מציע מיטות נוחות ממש כמו בבית, חדרים מאובזרים היטב בכל מה שצריך, טלוויזיה, מקרר, מטבח נוח לשימוש שלא חסר בו כלום ועוד. דיור מוגן הוא הרבה יותר מסתם חדר, מדובר על מקום המגורים של החשובים לכם מכול וההשקעה שלכם חשובה. דיור מוגן שלא עונה לדרישות הללו ומהווה מן פשרה ביניכם לבין הארנק ייגמר בחוסר איכות ולכן חשובה ההשקעה כמו שההורים שלכם השקיעו בכם כל חייהם.

  • בדיור המוגן לא רק שאיכות החיים של היקירים שלכם תעלה אלא הם ירגישו עצמאיים לחלוטין וימשיכו להיות חלק מהקהילה. הם יהיו זכאים לכל הקצבאות והתשלומים שמגיעים להם, כולל ביטוח לאומי וקצבאות חוק סיעוד, קצבאות זקנה ועוד. בדיור מוגן יש חופש פעולה שלם למבוגר והוא יוכל לצאת, להיכנס, ללכת לבדיקות במרפאות לבדו, הכול באופן חופשי לחלוטין ממש לא כמו בבית אבות ששם דגש על הצד הרפואי. בכל זאת, טיפול רפואי בסיסי יינתן שכולל בדיקות ומצבי חירום, ואף ליווי בעת הצורך לבדיקות ותורים שהמבוגר זקוק להם.

דיור מוגן יוקרתי

האווירה הכי חשובה

בסופו של דבר מי שהולך לדיור מוגן יוקרתי או לא, חייב להבין שהאווירה קובעת את הכול. אמנם דיור מוגן שקרוב לבית הוא תמיד יתרון עצום אך הדבר שבאמת קובע הוא האם המבוגר מרגיש שזה המקום בשבילו, שנראה לו שהוא יסתדר שם ונראה לו מעולה לגור שם, רק אז יש לקבל את ההחלטה. אמנם בסופו של דבר הגעה בפעם הראשונה או השנייה לא תקבע הכול כיוון שקשרי חברות וידידות נרקמים לאט ועם הזמן אך התחושה הראשונית חשובה.

דיור מוגן יוקרתי ואיכותי בבית טובי העיר

בית טובי העיר מציג בית מפואר מאין כמותו בכניסה לירושלים ופועל כבר למעלה מעשרים שנים כהגשמת חזון דיור מוגן ואיכותי לקהל המבוגר והדתי שנותן לכל אחד בכל גיל להמשיך חיים עצמאיים, בטוחים, עם רוגע, שלווה וחיי חברה מעולים. פה כל אחד ימצא אוזן קשבת, תמיכה ובעיקר איכות שמתחדשת בכל פעם.

בית טובי העיר משתפר מידי שנה בכל תחום, בבריאות, ברווחה ובשירותים הרבים שהוא מציע כולל פעילויות גופניות, חוגים שונים להעשרה וכמובן אירועי תרבות שנותנים הרגשה ביתית יותר מכל מקום אחר. אם אתם מרגישים לבד או דואגים ליקירים שלכם לעת שיבה, אנחנו בבית טובי העיר מחכים לכם כדי שתצטרפו למשפחה.