תביעת סיעוד לקשישים

לעת זקנה כולנו רוצים לדעת שמחכים לנו חיים טובים ונטולי דאגות כך שנוכל להתקיים בכבוד גם בלי לעבוד. בשלב בו מאבדים את יכולת העבודה זה השלב שאנו צריכים לנצל את כל זכויותינו ולקבל את מה שמגיע לנו מהמדינה אך לפעמים גם מצבים כאלו יכולים להיות מסובכים ולקפח אותנו מכל הכיוונים.

 

הזכות להתקיים בכבוד גם בגיל השלישי

ביטוח לאומי הוא הביטוח של כולנו. אנחנו משלמים לו בכל חודש מהשכר שאנו עומלים עליו כדי לפרנס את המשפחה שלנו ואת עצמנו כדי שביום מן הימים בגיל מבוגר אנחנו נוכל לקבל קצבת זקנה ולהתקיים בכבוד. יחד עם הפנסיה שחסכנו נוכל לדעת שמחכים לנו חיים לכל הפחות בסיסיים אך מצבים אלו יכולים להשתנות בעקבות תאונה או מחלה שפרצה או כל מצב אחר שמצריך מהמבוגר עוד הוצאות שאותם כמובן לא תכנן מראש. תביעות סיעוד של קשישים בגין בעיות כאלו נפוצות מאוד אך לא תמיד נענות בחיוב למרות שהמצב ללא ספק מחייב אותו לקבל הכנסה נוספת.

קצבה סיעודית בהתאם לחוק הסיעוד

חוק הסיעוד בישראל קובע שיש מבוגרים מסוימים בתנאים מסוימים שרשאים לקבל קצבה או שירות סיעודי אחר בדמות מטפלת. המטפלת יכולה להיות מטפלת זרה או ישראלית והקצבה יכולה להיות בגובה משתנה בהתאם לאחוזי הנכות שיש לאותו אדם. השירותים האלו יכולים להיות קריטיים ביותר לא רק לאותו מבוגר שסובל בלעדיהם אלא גם לבני משפחתו שצריכים לדאוג לו ולממן אותו הרבה פעמים על חשבון המשפחות שלהם בעצמם מה שלבטח לא יהיה קל במציאות של מדינת ישראל בימינו. תביעות סיעוד של קשישים חייבות להתבצע בצורה מקצועית עם עורך דין מוסמך שבקיא בנושא כדי לשפר את הסיכויים שהמצב העקום הזה ישתנה.

תביעות סיעוד של קשישים רק עם עורך דין מוסמך

 
אם תפנו לביטוח לאומי כדי לקבל קצבת סיעוד באופן עצמאי ככל הנראה שתיענו בסירוב. זה לא בגלל שהמצב שלכם לא מצריך קצבה או כל שירות סיעודי אחר, אלא הבירוקרטיה בביטוח הלאומי מאוד סבוכה וצריך לדעת אלו טיעונים ומסמכים להציג מולו. פנו לעורך דין מוסמך ותדאגו שכל התהליך יעבור בצורה הכי מקצועית שיש וכך תוכלו לשפר את מצבכם באופן משמעותי ביותר גם כשזה נראה לכם אבוד.
 
תביעת ביטוי לקשישים
 

אנחנו בגילנו תמיד כאן בשבילכם

הגיל השלישי מביא עמו הרבה יתרונות שחוכמת חיים והרבה ניסיון הם היחידים שיכולים לספק. בגיל הרגיש והעדין הזה חשוב מאוד לא להישאר לבד ואנחנו בגילנו מספקים קהילה תומכת שתמיד תהיה כאן בשבילכם בכל מה שאתם צריכים. מבחינה פיזית ומבחינה נפשית, מבחינה שגרת חיים והיכולת לבצע אפילו פעולות בסיסיות לבד, הכול הופך להיות הרבה יותר קשה אך לא עם פעילות נכונה וייעוץ נכון, שגרת חיים בריאה וכל מה שכל אחד מאיתנו יצטרך בסופו של דבר. אם אתם צריכים ייעוץ משפטי, אם יש בעיות במשפחה, אם יש בעיות רפואיות כלשהן ואם יש לכם בעיה לוגיסטית שצריכה ייעוץ, אנחנו תמיד כאן כדי לשמוע ולספר לכם מהניסיון שלנו מה כדאי לעשות יחד עם פורומים רבים שמאחוריהם עומדים אנשים רבים שרק רוצים לעזור, חלקם באותו מצב כמוכם וכבר עברו את הבעיה שאתם נתקלתם בה זה עתה.