הצהרת פרטיות

החלמה בתנאי בית מלון

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של בית טובי העיר

רקע
בית טובי העיר והחברה המפעילה אותו (להלן: "בית טובי העיר" או "החברה") מודים לך על העניין שגילית בשירותיה או במוצריה ועל ביקורך באתר האינטרנט שלה (https://www.tovei.co.il/) או בדפי אינטרנט המופעלים מטעמה (כל אתר או דף אינטרנט כאמור יכונה להלן: "האתר"). פרטיותך חשובה לנו ואנו רוצים שתרגיש בנוח לבקר באתר הרשת שלנו. עם זאת, אתר בית טובי העיר עשוי לכלול קישורים לאתרי רשת אחרים, אשר אינם כפופים למדיניות פרטיות זו. יודגש, כי לא חלה עליכם כל חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה בהסכמתכם. בעצם המשך גלישתכם באתר הנכם מביעים את הסכמתכם למדיניות זו ולאיסוף מידע אישי אודותיכם לפי מדיניות זו, כמפורט להלן.

איסוף ועיבוד של נתונים אישיים
כאשר אתם מבקרים באתר, עשויים להישמר באופן אוטומטי נתוני גלישה כגון שמו של ספק שירותי האינטרנט שלך, אתר הרשת ממנו אתה מבקר אותנו, אתרי הרשת בהם אתה מבקר בפועל וכן את תאריך ביקורך באתר ואת משכו. בית טובי העיר עושה שימוש ב"קוקיס", למשל כדי לעקוב אחר העדפותיהם של המבקרים באתר ולשפר את האתר ככל האפשר בהתאם אנו עשויים לשמור נתונים אישיים נוספים שתספקו לנו באופן יזום, למשל בקשר לפניה אלינו, להרשמה, לסקר, לתחרות או במהלך עריכת חוזה עמך. נתונים אלה נשמרים במאגר המידע של בית טובי העיר.

שימוש וגילוי נתונים אישיים אודותיך ומטרת השימוש בנתונים אלו
בית טובי העיר תשתמש בנתוניך האישיים למטרות הבאות:

 • הניהול הטכני של אתרי הרשת שלנו, פיתוחו ושיפורו;
 • שירות הלקוחות וניהולם;
 • סקרי מוצר ושיווק [ככל שרלוונטי – לרבות שליחה והצגה של תכנים שיווקיים
 • ופרסומיים, לרבות בדרך של הצגת פרסומות מותאמות אישית ברשתות חברתיות];
 • אבטחת מידע;
 • על פי הוראות כל דין, צו שיפוטי או דרישת רשות מוסמכת.

חופש הבחירה
אנו מעוניינים להשתמש בנתוניך האישיים כדי לעדכן אותך על מוצרינו,שירותינו ואירועינו ובמקרים המתאימים לבקש את חוות דעתך. כמובן, השתתפותך חופשית לחלוטין. באם תהיה מעוניין שלא לקבל עדכונים כאמור, אתה חופשי להודיע לנו זאת בכל עת באמצעות מכתב בדואר או במשלוח הודעת דואר אלקטרוני בכתובת דוא"ל: ‫beittoveihair@gmail.com ,או בטלפון 02-5318318 או בטופס לחץ כאן או משלוח מכתב לכתובת: רחוב מלכי ישראל 36 ירושלים , או באמצעות פקס: 02-5318475.

העברת מידע לצדדים שלייים
בית טובי העיר רשאית להעביר לכל צד ג' מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר. מידע סטטיסטי שיועבר לא יזהה אותך באופן אישי.

רישום לשירותים
ככל ונדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים המוצעים באתר, בית טובי העיר עשויה לבקש ממך מידע אישי הנחוץ במישרין לאספקת שירותים אלו.

שינויים במדיניות הפרטיות
בכל מקרה בו תחליט בית טובי העיר על שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות של בית טובי העיר הנוגעים להוראות השימוש במידע שמסרת, תפורסם אודות כך הודעה באתר הבית שלה.

שינויים מהותיים ייכנסו לתוקף תוך שבעה (7) ימים מיום שפורסמה באתר הודעה על עדכון מדיניות הפרטיות. כל שאר השינויים, וכן שינויים מהותיים שהדין מחייב שייכנסו לתוקף באופן מיידי, ייכנסו לתוקף מיד עם פרסום המדיניות המעודכנת באתר. אנו נראה בהמשך שימושכם באתר לאחר עדכון מדיניות זו כהסכמתכם לתוכן המדיניות המעודכנת.

יצירת קשר
אם יש לכם שאלות בקשר עם מדיניות פרטיות זו, אתם מוזמנים לפנות אלינו בדרכים הבאות:

באמצעות מכתב בדואר או במשלוח הודעת דואר אלקטרוני בכתובת דוא"ל: ‫beittoveihair@gmail.com ,או בטלפון 02-5318318 או בטופס לחץ כאן או משלוח מכתב לכתובת: רחוב מלכי ישראל 36 ירושלים , או באמצעות פקס: 02-5318475.

כדי שנוכל לטפל בפנייתכם באופן מיטבי, אתם מתבקשים לציין בפניה את שמכם המלא ופרטים ליצירת קשר אתכם (שם, כתובת דואר אלקטרוני וטלפון).

מעוניינים לדעת עוד פרטים?

אנא פנו אלינו ונחזור אליכם ממש בקרוב
  שלחו הודעה
  היי :) צריך עזרה?
  היי :)
  איך אפשר לעזור?